Rubrika: Peníze

Pro koho je určena nebankovní hypotéka?

Hypotéku asi není zapotřebí nijak zdlouhavě představovat, jedná se o produkt, který nabízí řada bankovních, ale i nebankovních společností. V podstatě jde o dlouhodobý úvěr, který je zpravidla svázán s nemovitostí. I díky tomu může žadatel získat velmi výhodnou úrokovou sazbu, neboť pro banku nepředstavuje až tak velké riziko.

Platba kartou

Žadatel není schopen doložit výši svých příjmů

Chcete žádat o úvěr v bance? První, co po vás bude banka požadovat je doložení pravidelných měsíčních příjmů a doložení pracovního poměru za pomoci pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Může však uspět i žadatel, který má pracovní závazek jen na dobu určitou. Úvěrová smlouva však musí být uzavřena jen na tak dlouhou dobu, po kterou trvá pracovní smlouva. V případě, že se žadatel momentálně nachází ve zkušební nebo výpovědní lhůtě, na úvěr v bance nemá šanci dosáhnout. Podobný osud čeká i žadatele, kteří mají příjem formou sociálních dávek. Nikdo totiž nedokáže objektivně posoudit, jak dlouho budou moci úvěr splácet.

U nebankovních institucí je však situace jiná. Na úvěr může žadatel dosáhnout i v případ, že není schopen odpovídajícím způsobem doložit výši svých příjmů. Jednu z možností představuje i americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Podání ruky

Žadatel má záznam v některém z registru dlužníků

Krom výši měsíčních příjmů banky ověřují i záznamy v registrech dlužníků. Pokud jste se někdy v minulosti dostali do situace, kdy jste nebyli schopni dostát svým závazkům vůči věřitelům, s největší pravděpodobností v jednom z nich budete figurovat.

Schválení nebankovní hypotéky však není podmíněno čistým registrem, na úvěr mohou dosáhnout i tací, kteří záznam mají. Nebankovní instituce totiž velmi často do registru vůbec nenahlíží nebo na tuto skutečnost neberou zřetel. Dalo by se tedy říci, že nebankovní úvěrové produkty využijí nejvíce tzv. rizikový žadatelé.

Když jste v insolvenci, ale potřebujte peníze.

Panu F. se nedařilo v podnikání a kvůli svým dluhům nakonec zažádal o insolvenční řízení. Výsledek byl uspokojivý, část dluhu splatil a část mu byla odpuštěna. Teď by se rád vrátil ke svému podnikání, ale potřeboval by půjčit peníze do začátku. Není nemožné získat hypotéku po insolvenci.

Americká hypotéka nebo chcete-li hypotéka bez registrů nabízí možnost, jak získat peníze i přes to, že máte záznam v registrech dlužníků. Důležité je, jestli jste schopni své dluhy řešit a řádně splácet. Pan F. si podal žádost o hypotéku bez registrů a při osobním setkání doložil potřebné doklady. Finanční zprostředkovatel si prověřil záznamy v registrech, možnosti splácení úvěru a vlastnictví nemovitosti, kterou je třeba se zaručit a na základě zjištěných údajů vystavil panu F. smlouvu na míru. Nejvyšší možnou částku mohl získat až do 70% hodnoty nemovitosti, kterou se zaručil.

peníze

Pokud by pan F. nepotřeboval peníze k podnikání, ale jako soukromá osoba, získal by nebankovní hypotéku. I zde se nahlíží do registrů dlužníků. Pokud by se stalo a výše jeho příjmů by byla nedostačující na splátky dřívějších úvěrů, bylo by možné splátky sloučit do jedné, tzv. konsolidovat, a splácet pravidelně menší obnos než před tím. Pokud by ani to nestačilo, jde ještě využít služba spoludlužníka, kdy se zaručí druhá osoba, že pokryje nemožnost žadatele splácet.

smlouva

U nebankovních úvěrů je třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou, než u bankovních. S tím počítal i pan F., ale byl příjemně překvapen, že nebyla tak vysoká, jak očekával. Běžně se pohybují od 3 do 10%, s tím, že nižší míru získávají ti, kteří mají jen drobný záznam v registrech a doloží dostatečný pravidelný příjem. Tedy ti, kteří se jeví jako bezproblémoví klienti. S nově získanými prostředky mohl pan F. opět začít podnikat, tak mu držme palce, ať se mu s jinou strategií daří mít dostatečný zisk na pokrytí splátek úvěru.

Hledáte nejlevnější hypotéku na trhu?

Hypotéka.

Pro někoho strašák, pro někoho přítel, způsob, jak rozjet podnikání nebo si konečně pořídit ten vysněný dům na okraji Prahy. Jaká je ta nejlevnější hypotéka, s garancí nízkých splátek? Výhodnější je zajisté nebankovní hypotéka. Nejenže se obejde bez zbytečného papírování, které Vás akorát tak okrádá o čas, ale nabídne Vám i nejvýhodnější ceny splátek a úrokovou sazbu, která konkuruje bankovním hypotékám! Doba na splácení se pohybuje od jednoho roku až do 30 let.

Půjčka

Nemusíte se bát ani žádných poplatků předem, které na Vás čekají u bankovní hypotéky. Jedinou nevýhodou u nebankovní hypotéky je vyšší úroková sazba. Nebojte se ale ničeho, u této firmy se jedná o tu nejnižší možnou nebankovní sazbu, která té bankovní snadno konkuruje! Oproti ostatním obdobným firmám se jedná o naprosto jinou ligu.

Navíc, pokud máte záznam v registru dlužníků, či nemilou zkušenost s exekutorem, nemusíte se zde ničeho bát. Zatímco banka Vám v tomto případě žádnou hypotéku nesjedná, nebankovní firmy si Vás rády vezmou do péče. Všechny snahy vedou k Vaší maximální spokojenosti a naplnění Vašeho snu.

Výpočet ceny

Jedná se o jednu z nejlevnějších hypoték na trhu, patří do špičkové cenové relace, která nemá konkurenci. Tam zapadá právě i díky výše zmíněné absenci poplatků předem, zároveň se ale nemusíte bát dalších skrytých poplatků. Ty se v dnešní době přece nenosí…

Na základě vyplnění jejich formuláře na webových stránkách se Vám obratem ozve asistent s vypočítanou předběžnou cenou dle přiložených fotek. Předběžně tak víte, na čem jste a zda se chcete pouštět do dalších akcí. Pracovník, který si Vás vzal do rukou, Vám v případě zájmu rád sjedná osobní schůzku, na které dořešíte potřebné podrobnosti. Je zároveň připraven pomoct Vám v jakémkoliv případě a zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Myslete na peníze, zřiďte si tu nejlevnější hypotéku na trhu, bez skrytých poplatků!

Ani design nestojí opodál

Už jste se určitě alespoň jednou v životě ocitli v pozici, kdy jste měli koupit sedací soupravu do obývacího pokoje. Takovým rozhodnutím musel projít každý, kdo si zařizoval bydlení. Takže by bylo zajímavé, jaké požadavky jste na ni měli?
Zda vyhrával design před praktičností, nebo naopak? Možná by bylo dobré si ujasnit praktičnost ve spojení se sedací soupravou. Jde o to, aby se Vám na ní dobře sedělo, polehávalo, aby se dala rozkládat, aby měla úložný prostor.
Rozkládací pohovky s úložným prostorem mají totiž mnohé využití. Ale také velmi dobře vypadají. Když máte dost úložného prostoru, pak takový požadavek ani nevznášíte, Ale rozložením pohovky získáte prostor, např.:

· Pro své nemocné dítě, které nechce být samo v dětském pokoji. A Vy nemůžete pořád do pokojíku běhat a dělat mu společnost.
· Nebo pro přespání rodinné návštěvy, která se zdrží.
· Případně pro sebe, když máte, nedej bože, zlomenou mohu, a nemáte sílu se denně přesouvat do ložnice.

A věřte, že i design rozkládacích pohovek je úžasný. Už jste se někdy podívali v obchodě na to, jak vývoj sedacích souprav, myslíme těch pohodlných a multifunkčních, probíhá? Tak to se tedy podívejte. Stojí to za to.
Na první pohled k nerozeznání

Výhodou pořizování rozkládací pohovky je také to, že na první pohled nikdo nepozná, že Vaše sedací souprava má tu vymoženost, jako je vytvoření lůžka během několika vteřin. A když vytáhnete ze stejné sedačky i povlečené ložní soupravy, pak máte prostor k přespání se vším všudy rychle připraven. Jako mávnutím kouzelného proutku!
Kdybyste stáli o nějakou radu, tak při zařizování bytu se vyplatí myslet ekonomicky, prakticky a designérsky v jednom. Co při svém výběru upřednostníte, je jen na Vás. Ale věřte, že nebudete mít zas tak velký problém spojit všechny požadavky do jednoho nákupu.

Peníze, které pomáhají

Když se má někdo dobře, tak si většinou ani nevzpomene, že by někdo mohl mít nouzi. Je to lidské, ale smutné. Dříve, v bývalém Československu se vědělo o tom, že občas hladoví děti z cikánských (romských) rodin. I když práce byla tenkrát povinností, tyto děti trpěly kvůli způsobu života jejich rodičů. Dnes se už o tom moc nemluví.
 chudé děti
V současné době je mezi námi přibližně 10 000 dětí, které pocházejí ze sociálně slabých rodin a trpí hladem. A netýká se to pouze romských dětí. Je to velmi smutná realita. Navíc bylo zjištěno, že kvůli „hladovění“ tyto děti mívají dosti špatnou školní docházku. Především se stydí za to, že se nemohou s ostatními dětmi společně stravovat ve školní jídelně, tak se ostatních dětí straní.
 jídelna ve školce
Možná jste slyšeli o projektu
                                                 „Obědy pro děti“.
Ten spustila charitativní organizace „Women for Women“ v roce 2014. Z důvodu medializace senásledně z Ministerstva práce a sociálních věcí vytvořil státní program, který před třemi lety začal dotovat školní obědy pro děti do 15 let ze slabých sociálních rodin.
Postupně se do tohoto celorepublikového projektupřihlásily základní školy z mnoha našich krajů,které tyto obědy dětem poskytují. Projekt „Obědy pro děti“ už finančně podporuje mnoho soukromých známých institucí a též soukromé osoby.
 
opuštěná holčička 
Co je na tomto projektu jedinečné:
 
 
·         Vybrané děti, které dostávají obědy zdarma, pocházejí z rodin, které se dlouhodobě ocitly v těžké životní situaci, kde rodiče (nebo samoživitelka) si nemohou dovolit školní obědy zaplatit (například z důvodů dlouhodobé nezaměstnanosti). O každé dítě, které se ocitlo v této těžké situaci, je upřímný zájem a pomáhá se mu.
·         Peníze se neposkytují rodinám, ale na základě darovací smlouvy tuto finanční podporu získávají pouze základní školy. Každá žádost je projednána s ředitelem školy, pedagogy a sociálními pracovníky tak, aby byla zachována především anonymita dítěte, které tuto pomoc potřebuje a přitom aby to nebylo zneužito.
·         Poté na základě darovací smlouvy má dítě uhrazené obědy na celý školní rok. Pokud taková rodina má například více dětí, které chodí do základní školy, tak všechny tyto děti dostávají obědy zdarma.
 
 
Každá základní škola v naší republice, která ví, že mají děti, které se nestravují ve školní jídelně, protože jejich rodiče nemají peníze na zaplacení obědů, má možnost se do tohoto projektu přihlásit.

Jistota s pojištěním je dobrá volba

V jarních měsících se mnozí lyžaři i s celou rodinou vydávají na běžecké tratě. Krátké, dlouhé, samostatně nebo skupinově. Běh na lyžích ale má zrovna taková úskalí pro vznik úrazu, jako při klasickém lyžování. Každý má pro tento druh zimního sportu báječné vybavení, které může ochránit, ale stojí i nemalé peníze.pojištění, poškození, újma
 
Jen by lidé neměli při tomto zimním sportu, zapomínat na jednu velmi důležitou věc, jako je například pojištění úrazu. I když jsou lyžaři převážně opatrní a ohleduplní, jsou mezi nimi i takoví, co jsou bezohlední a nezodpovědní. A většinou s takovým se srazit – to je doslova neštěstí. Vždy se může něco nepříjemného, a hlavně bolavého přihodit. A bez dobrého pojištění se tento sport mnohem více prodraží. Bohužel, při tomto sportu se stávají nejenom těžké úrazy s trvalými následky, například úrazy kloubů, natržené svaly, zlomeniny končetin a klíčních kostí, úrazy hlavy. A některé jsou bohužel i smrtelné. Takže, pokud máte peníze na tento sport, který není vůbec levný, tak byste měli mít i na pojištění, které vás ochráníúraz, horská služba

  • před úrazem
  • pojištění zodpovědnosti za škody a újmy na zdraví (způsobené vámi při zimních sportech)
  • pojištění pracovní neschopnosti + jiné výdaje

 Je to jednoduše napsané, ale pojišťovny ve svých smlouvách na to mají ty své správné definice a tabulky.
Najít si dnes takové pojištění, které bude nejenom kvalitní, ale i levnější s dobrou nabídkou a službami, na to je potřeba si najít trochu více času, o nabídky pojišťoven se trochu více zajímat, až pak si vybrat. Když si ji vyberete, ujasněte si, co je pro vás důležité. Nezapomeňte se předem ústně informovat, jak a kdy můžete pojistnou smlouvu vypovědět. Vždy si před podpisem důkladně přečtěte jejich podmínky. A vůbec nevadí, že uzavřete pojištění přes internet.
Prožít pár dní dovolené v bílé kráse určitě stojí za to. Hlavně nikdy nic nepodceňujte a nepřesvědčujte se o tom, že vám se nic nemůže stát. Zvlášť, pokud „na lyže“ jedete s dětmi. Těch vynaložených několik stovek korun za pojištění nikdy nelitujte.

Je důležité vědět, kdy byste měli požádat o pomoc

Existuje celá řada problémů, které se jen tak na první pohled neobjeví. Nejdůležitější je, abyste na řešení těchto problémů nezanevřeli a neustále se snažili přijít na nová a nová řešení, která by vám usnadnila cestu za vaším ideálním stavem na internetu. Přeci jen je nutné podotknout, že internet jako takový je brána k vašim zákazníkům. Dříve kontakt, který je možný dnes přes sociální sítě a internet, nebyl vůbec možný a vy tak máte unikátní možnost s takřka nulovými náklady dosáhnout na bezpočet zákazníků nejen doma, ale také v zahraničí. Je nutné si ale stanovit hned několik cílů a vědět, kdy to zvládnete sami a kdy je třeba zavolat si nějakého odborníka.SEO ve 3D provedení v parku na modré ploše displeje telefonu

  1. Tržby klesají

Děje se vám pravidelně či dlouhodobě, že vaše tržby neustále klesají a nejste schopni poznat, proč se to tak děje? Možná je na vině chyba na vaší webové stránce, chyba v obsahu či jinde, která zabraňuje http://www.ctidoma.cz/zdravi/2017-09-05-mate-penis-pod-kontrolou-rakovine-prostaty-zabranuje-i-sex-alespon-3x-tydne-33931 internetovým vyhledávačům, aby správně hodnotili váš obsah. Může to být opravdu jednoduchá chybka, která je ale pro laika naprosto nepostřehnutelná a je pouze na zkušeném odborníkovi, aby ji odhalil a vyřešil.

  1. Návštěvnost kolísá

Existují dny, kdy je návštěvnost takřka nulová. Takové dny neznačí nic dobrého, protože znamenají několik věcí – nikdo se nesnaží hledat obsah, který máte na webových stránkách anebo že jej nenacházejí, ani když po něm aktivně pátrají. Oba dva problémy jsou docela lehce řešitelné, ovšem musíte mít patřičné know-how, abyste jej vyřešili. Může se stát, že problém může být hlubší jako v bodě 1), ovšem taky to může být špatným nastavením internetové stránky nebo designem, rychlostí či jiným techničtějším problémem.Nápis SEO vznášející se nad planetou zemí v modré barvě

  1. Tipy a triky

Někdy je třeba prostě jenom použít tipy a triky, které zjistíte pouze od zkušených SEO expertů, kteří již přece jen několik stránek spravovali a upravovali a ví, co je nejčastěji trápí a kde mají ty největší mezery a pomocí seo optimalizace https://www.seolight.cz/ dokáže učinit opravdové zázraky.