Peníze

Velký dům

Myslíte si, že nebankovní hypotéky bez registru už jsou jenom výmysl? A že to není pravda? Pokud si myslíte, že nebankovní hypotéky bez registru jsou jenom na oko a že to není pravda, tak se zkuste potom podívat na webové stránky nebankovnihypoteka.cz, kde se dozvíte o informaci o tom, co je to hypotéka. A proč se nemusíte vůbec obávat si vzít hypotéku. Protože mnoho lidí se bojí, že se zadluží velké peníze, když si vezmou hypotéku. Já samozřejmě chápu a věřím tomu, protože si vzpomínám, jak i moje maminka stále dokola opakovala, že by se opravdu bála si vzít hypotéku, kdyby se zadlužila třeba na pět milionů korun.

Splácejte poctivě.

A já tohle chápu, protože je to opravdu hodně takové zajímavé a nebezpečné. To slovo nebezpečné neberte tak úplně moc vážně, protože hypotéka je opravdu v poslední době populární a má ji kdekdo. A dokonce i můj bratr si vzal hypotéku na tři a půl milionu korun, i když ještě rok předtím říkal, že by se nechtěl zadlužit ani na sto tisíc korun. Abych pravdu řekla, tak mně to bylo jedno, ale dnes zatím ještě nejsem vůbec zadlužená. Já mám docela strach, ale proti hypotékám absolutně nic nemám. A hlavně když jsem se podívala na webové stránky na nebankovní hypotéku bez registru, tak jsem byla naprosto už rozhodnutá, že jednoho dne v budoucnu si tuto hypotéku vezmu.

Mám ráda velké domy.

Tak jsem se potom domlouvala s přítelem, kdy konečně spolu budeme bydlet a vezmeme se na hypotéku na byt. A když můj přítel řekl, že je mu to jedno a že už by klidně měl chuť bydlet se mnou, protože já jsem ještě bydlela stále u rodičů a přítel bydlel v malé garsonce, takže se nám tam nechtělo oběma mačkat. Navíc jsme také chtěli založit rodinu, takže samozřejmě a logicky v malé garsonce založit rodinu nejde ani s jedním dítětem. Dokonce jsme si nepořídili ani psa, protože bychom se tam už asi nevešli. Nebankovní hypotéka bez registru je v poslední době moc populární.