Nakupování

Stěhování v Ústí nad Labem si naplánujte na středu odpoledne nebo čtvrteční ráno

Zajistěte si parkovací místo

K civilizačním problémům, které nás nejvíce sužují, patří bezesporu nekvalitní strava, znečištěné životní prostředí, hektický životní styl, chronický stres, negativní myšlenky, jako je závist, žárlivost, nenávist, chamtivost atd., ovšem nesmíme zapomínat ani na dramatický nárůst počtu automobilů v silničním provozu. Někteří pamětníci starší generace si možná dobře vybaví dobu poloviny 60. let, kdy na silnici první třídy projelo za hodinu jen deset aut v obou směrech, zatímco dnes ve stejném úseku jich projede třeba osm set.

kartonové krabice

Tato auta také musí někde parkovat, počet garáží je omezený a tak zbývá volný prostor kolem silnic, takže to ve větších městech pak vypadá, jako na odstavném parkovišti nějaké velké automobilky. Jestliže se pak potřebujete přestěhovat, stěhovací vůz musí mít kde zastavit a i když je to jen na pár hodin, místo by mělo být rezervované. Je-li to i váš případ, zajistěte rezervaci parkování minimálně v měsíčním předstihu na odboru dopravy vašeho městského úřadu.

Ústecký most přes Labe

Kdy to bude nejlepší

Máte-li možnost rozhodnout o tom, kdy proběhne samotné stěhování, využijte výhodných termínů, abyste omezili stres, chaos a pracovní přetížení na minimum. Ocení to i firma stěhování Ústí nad Labem Stehovani-mamut, Které dny a hodiny v týdnu jsou nejlepší a kterým se naopak vyhnout?

Dobrá volba je vzít si ve čtvrtek a v pátek dovolenou a stěhování naplánovat buď na středu odpoledne, nebo čtvrtek ráno. Budete mít zároveň více času na vybalování věcí a zabydlování. V tyto dny bývá menší provoz na silnicích a lidé jsou obvykle klidnější a více vyrovnaní, když se blíží víkend a pracovní týden již mají z více než poloviny za sebou. Čím více klidu na silnicích, tím menší pravděpodobnost dopravní nehody a dalších komplikací. Nejvíce vystresovaní bývají lidé v pondělí a v úterý, v tyto dny raději žádné stěhování neplánujte.