Byznys

Havarijní servis instalatérů je připraven zasáhnout i o půlnoci, a třeba dnes

Znáte ty různé slogany, v nichž se někteří prodejci či lidé s nabídkou služeb chlubí, jak je pro ně zákazník klíčovým partnerem, a že mu podřizují mnoho svých vlastních rozhodnutí, a pak se nakonec ukáže, že to byl jen reklamní trik? Někteří jedinci skutečně profitují pouze na lžích, tedy samozřejmě do té doby, než se na to přijde, a pak zažívají strmý pád, ale podstatné je, že se toto zpravidla vůbec netýká instalatérů, kteří udržují nonstop havarijní servis.

instalatérské sikovky

Ten totiž nepotřebuje příliš mnoho reklamy, pouze stačí vědět, že jsou tito lidé neustále na telefonu, a že jsou ochotni vám pomáhat třeba na Štědrý den o půlnoci. Nestává se, že by vás instalatér odbyl a vymlouval by se na to, že se mu zrovna nikam nechce, můžete si být takříkajíc jisti, že pokud si poznamenáte jejich telefon, že skutečně k dispozici budou. Instalatéři totiž dobře ví, co je ve hře:

instalatérské rozvody

Zdraví a život – instalatéři mají pod palcem i plynová zařízení, a únik plynu, dejme tomu třeba na avizovaný Štědrý den, se musí řešit ihned a bezodkladně. Co dovede výbuch plynu, jsme se mohli přesvědčit docela nedávno v Praze na nábřeží, v Divadelní ulici a v Preslově ulici, kde došlo i k úmrtí několika osob. Jakmile ucítíte unikající plyn, ať je to kdekoli, a třeba to nemusí být přímo u vás doma, ale např. v bytovém domě nebo venku na ulici, ihned volejte instalatéry, i kdyby to bylo v neděli v poledne nebo o vánočních svátcích ve dvě hodiny ráno.

Majetek – havarijní situace, které vyžadují bezodkladná řešení, mohou být i u topných soustav, kde dojde k porušení trubek či radiátorů, k protékání vody ze systému a tím pádem k vyplavení místnosti. Za havarijní situace se považuje i prasklé vodovodní potrubí, ucpaná kanalizace nebo zanesené odpady v domě, které nejdou běžnými prostředky prorazit. Pokud je v ohrožení i váš nebo cizí majetek, neodkládejte povolání instalatérů a raději volejte ihned.