Nezařazené

Blahodárný wellness

Většina lidí je dnes ve velkém stresu a není se co divit. Je jedno, zdali pracujete v kanceláři, prodáváte v obchodě nebo makáte na stavbě, občas potřebujete vypnout, jinak se také může zdát, že vás to neustálé napětí jednoho dne dostihne a projeví se to formou nějaké víceméně vážné nemoci. Relaxovat je tak velice důležité, a to ne pouze formou koníčků. Abyste skutečně dokázali uvolnit tělo i ducha, budete potřebovat pomoc profesionálů z wellness. Tento způsob relaxace je dnes nejen velice populární, ale hlavně je účinný.
duševní zdraví

Dnes je nabídka tak bohatá, že si můžete v rámci wellness vybrat jak jednorázové služby, tak i vícedenní pobyty. Ty jsou určeny jak pro jednotlivce, tak i pro partnery. Některé procedury jsou vhodné pro uvolnění mysli, což ocení hlavně lidé pracující hlavou, další zase pro uvolnění celého těla, tedy svalů, šlach a kloubů. Center a hotelů s tímto zaměřením je u nás čím dál tím více, takže v případě, že nechcete jet kdovíjak daleko, není problém najít něco v blízkosti vašeho bydliště. Možná dokonce rovnou v obci, kde žijete .
relaxační masáž

Různé procedury

Do kolonky wellness se dá zařadit celá řada procedur a terapií. Mnoho z nich je velice relaxační, jiné, například hloubková masáž už trochu bolí, ale věřte nebo ne, půl hodina pod rukama zkušeného kvalitního maséra vás dokonale uvolní a vy se budete cítit jako znovuzrození. Obdobný pocit ale zažijete i při koupání se ve vířivce nebo pocení v sauně. Bublinky i suché teplo působí na lidské tělo velice blahodárně. Součástí nabídky mnoha wellness jsou i různé kosmetické procedury, které slouží ke zlepšení stavu vlasů, pokožky nebo nehtů. Velkým hitem jsou i terapie s rybičkami Garra rufa, které mohou zlepšit stav vaší pokožky bez nutnosti používat jakékoliv kosmetické krémy. Nebolí to. Naopak, je to velice příjemné.