Nakupování

Vezměte to za správný konec

Každý z nás se v životě může dostat do nelehké životní situace, ve které si neví rady. Je určitě dobré nepodléhat zoufalství a raději hledat vhodné řešení. Ono se totiž vždycky najde.

virtuální sídlo

  • Pokud bychom se zeptali několika bezdomovců, jak se na svou lavičku v parku dostali, pak by nám mnoho z nich odpovědělo, že rezignovali na další snažení z toho důvodu, že jim lidé přestali věřit.
  • Stačí jeden počáteční životní pád a pak už se to na člověka nabaluje jako lavina.

Vinou rozvodu můžete například přijít o byt. Než se stihnete psychicky dát do pořádku, rozloučí se s vámi i váš zaměstnavatel. Snažíte se to nevzdat, ale je tu jedna překážka. Někde musíte mít hlášen trvalý pobyt. Pokud není vyhnutí, pak se lidé přihlašují na Městském úřadě. Zkuste s touto adresou jít žádat o zaměstnání nebo dokonce o půjčku do banky. Člověk má totiž většinou schopnost psychické regenerace (alespoň po nějakou dobu) a snaží se odrazit ode dna. Pokud ví, že něco umí a že by to zvládl, chce začít znovu.

Získáte klid na své podnikání

Založit firmu je sice snadné, ale rozeběhnout ji, už tak jednoduché není. Jsou k tomu zapotřebí finance. A jak už bylo řečeno, do banky ani chodit nemusíte. Úvěr je pro vás nedosažitelný, protože na adresu Městského úřadu vám určitě nikdo nepůjčí. Musíte se přestěhovat. Nebo alespoň umístit své podnikání na tu správnou adresu. Jediným řešením je virtuální sídlo firmy. Pokud si zaplatíte pronájem nejméně na jeden rok, pak se už nemusíte obávat novéno začátku. Můžete totiž získat opravdu prestižní adresu například i v centru https://www.centrummariapoli.cz/ Prahy.

podnikání

  • Klienti, kteří této možnosti využili, zjistili ještě jeden pozitivní přínos.
    • Jestliže je sídlo jejich firmy opravdu důvěryhodně, pak ho při svých kontrolách vynechávají pracovníci Finanční správy i České správy sociálního zabezpečení.
    • A za ten klid to určitě stojí.