Byznys

Stahujte odkudkoliv a cokoliv

Facebook je naprosto nádherný příklad něčeho, co sice ze začátku bylo hrozně fajn, později se z toho stal ale nejhrůznější nástroj moderní doby a nyní můžeme všichni vidět, jak to dopadlo. Vyjma stávajících neironických uživatelů, kteří se na Facebook stále pouštějí a ještě hůře, dále tam diskutují s boty a trolly v už tak rozlícených diskuzích. Kromě toho, že sociální sítě přispěly k naprosté degradaci mezilidské komunikace na smajlíky a emotikony, případně na nenávistné vzkazy a hate-speech pod každým příspěvkem náhodné neziskové organizace, došlo na této sociální síti doslova k rozkvětu nejrůznějšího mediálního obsahu, který se tady jenom víří.

youtube-2935416_640

Kromě naprosto normálních videí, které nahrávají uživatelé běžní a nijak duchem internetu nedotknutí, jako videa dětí hrajících si s babičkami a dědečky, psíky honícími se za míči a podobně, tu také narazíme na videa, která byste takhle „venku“ určitě nečekali – například veřejnou popravu vysílanou Islámským státem, kterou si uživatelé zejména dezinformačních webů přeposílají neustále dokola, protože očividně šíření pochybného erotického materiálu jim už nikterak nevoní zábavou.

Ať už je váš motiv jakýkoliv – chcete tyto lidi nahlásit a stáhnout si jejich videa a předat policii (což byste měli) nebo si chcete onen nevinný obsah na internetu uschovat na delší dobu, aniž by se ztratil v nepřeberném množství internetových vánic, tak je pro vás služba naší webové stránky přesně to pravé. Zabýváme se stahováním mediálního obsahu z nejrůznějších zdrojů a sociální sítě jsou pouze jedním z mnoha zdrojů, odkud si můžete videa stáhnout a pro svou vlastní potřebu užít.

icon-1435485_640

How to download video from FAcebok hd StahujVidea vám dá přesný návod na to, jak postupovat, pokud si chcete kousek mediálního světa uschovat i do off-line verze, tedy chcete si jej přehrát i bez internetu. Nejenže je to skvělý způsob, jak trávit volný čas, zároveň si můžete takto udělat pěknou sbírku obsahu, který můžete použít i ve vašem vlastním originálním obsahu! Pakliže tedy splňuje zákonné podmínky licenčních výjimek z autorského zákona.