Nakupování

Potěšte zaměstnance


Než jste začali podnikat, pamatujete si na svoje zaměstnání? Měli jste pracovní oblečení? Většina firem chce, aby jejich zaměstnanci měli firemní oblečení. Jednak z toho důvodu, aby šli snadno rozeznat od veřejnosti, a také proto, aby měli například oblečení, které si mohou při práci zničit. Zaměstnavatelé také chtějí aby zaměstnanci nosili firemní oblečení z toho důvodu, aby nechodili po prostorách firmy ve svém oblečení. Některé provozy jsou specifické tím že vyžadují i speciální oblečení, ale většina zaměstnavatelů si vystačí s běžným oblečením, které má na sobě našitý třeba název firmy.

světlá košile

Firemní dress code nemusí být jen oblek
V každé práci se setkáme s tím, že máme nosit firemní oblečení, byť by to byla třeba jen obyčejná košile s potiskem
promodarky.cz. Všimněte si, že i když jdete třeba do obchodu, i tam mají zaměstnanci firemní textil. U nás si můžete pro svoje zaměstnance vybrat z široké nabídky textilu. Najdete u nás pánské i dámské košile v několika barvách, a pokud potřebujete i jiný druh oblečení, můžete si vybrat třeba trička, polokošile nebo mikiny. Na každý kus je možné natisknout cokoliv budete chtít. Většina zaměstnavatelů volí název firmy a firemní logo.

muž košile

Jakmile budete mít zaměstnance oblečené, můžete se věnovat třeba výběru reklamních dárků pro svoje obchodní partnery. Pořádáte noční večírky, kde chcete poděkovat i zaměstnancům za jejich spolupráci? Objednejte si u nás praktické reklamní dárky, mezi které patří třeba kosmetika, nákupní tašky, nebo dokonce jedlé dárky v podobě sektu, pralinek nebo čokolády. Na všechny naše produkty se dá natisknout jakýkoliv údaj o vaší firmě a nebo jakýkoliv text na přání.

Vyberte pro vaše zaměstnance nejen oblečení do práce, ale i drobnosti, které stojí pár korun, ale udělají velkou radost. Darujte praktický dárek, který bude navíc plnit funkci reklamy.