Zábava

Opálení docílíte i jiným způsobem


Chcete konečně nabrat barvu své kůže stejně, jako byste pár dní pobývala u moře? Však Vy víte, jak na to! Proč jste už dávno nenavštívila solárium ? Bojíte se nemoci kůže? Tak to se bát nemusíte, když splňujete podmínky pro umělé paprsky slunce!

solárko

Nejste-li světlý typ, máte zelenou!
Pamatujete, jak jste přijela od moře s nádhernou barvou kůže? A jak Vám to slušelo! Vaše hnědé vlasy a hnědé oči dokonale korespondovaly s Vaším perfektním opálením. Inu, sluneční paprsky jsou Vaši přátelé. Dokonale vytáhnou pigment z kůže tak, abyste vypadala naprosto úžasně.
Ale nyní? Nyní je Vaše levá noha perfektně bílá! Sádra taková bývá! A zbytek těla také není o moc tmavší. Inu, solárium musíte navštívit hned, jak Vám sundají sádru. A nemusíte se umělých slunečních paprsků vůbec obávat. Jste jižanský typ, který se sluncem kamarádí.

Vždycky je všechno poprvé.
Pokud půjdete do solária poprvé, určitě se Vám dostane pokynů, které musíte dodržet, aby Vaše pleť dostala perfektní barvu bez újmy na zdraví!

  • Určitě zapomeňte na to, že byste si měla před návštěvou solária upravit make-up. Jedině bez něj! Udělejte to přesně tak, jak to děláte u moře. Tam líčidla vytahujete také až na večerní aktivity.
  • A nemyjte se předtím, než podstoupíte záření umělým sluncem. Vaše kůže by přišla o přirozený filtr. Naopak. Natřete se opalovacím krémem. Ale pozor. Ne tím krémem, který používáte běžně u moře. Ale speciálním krémem, který patří jen a pouze do solária.

opalování
Je ale zbytečné zabývat se první návštěvou solária, protože veškeré podrobné informace včas dostanete! Sama nakonec uvidíte, že strach z kožních nemocí mít nemusíte. Bezpečnost solárií je vždy na prvním místě pro každého provozovatele! Však Vás také budou vítat snědé asistentky. To bude asi tím, kde pracují, viďte? Protože u moře nemohou trávit celý rok!