Nakupování

Bylinná léčba erektilní dysfunkce


Viagra bez předpisu je sice dostupná, ale je to značné riziko, protože se k jejímu užívání nevyjádřil váš ošetřující lékař, a mohou se u vás projevit i závažné nežádoucí účinky. Namísto Viagry byste však mohli využít některé přírodní léčivé přípravky, například s obsahem Ženšenu, které jsou pro lidský organismus šetrnější a přirozenější. Ženšen je lidstvu znám již tisíce let a jeho účinky jsou dobře zdokumentovány mnoha generacemi našich předků a při správném dávkování nepředstavuje takřka pro nikoho významné riziko.

ženská tvář

Výhodou bylinné léčby na rozdíl od Viagry bez předpisu je také její komplexnost neboli synergie. Bylinky působí v těle na více potíží a mohou regulovat a korigovat i špatné zažívání, depresivní nálady, problémy s oslabenou imunitou, nervovou soustavou a krevním oběhem. Mohou tím pádem primárně zacílit na původní příčinu problémů s erekcí, a těmi mohou být i stresové vlivy. Lépe si uvědomíte, že by bylo rozumnější přibrzdit ve vašem pracovním nasazení, aby se z vás nestal workoholik, a třeba vás napadne i další řešení, jak odstranit ze života další stresory, například změnou životního stylu, postoji ke stravování a tělesnému pohybu.

hezká dívka

Nejlepším pohybovým antistresem je samotný sex, a tak spolu s Ženšenem se vám bude lépe soustředit i na vaše nejoblíbenější sexuální praktiky. Když je totiž člověk ve stresu, stává se, že se mu zužuje zorný obzor a ochuzuje se o některé projevy, co dříve byly samozřejmostí. Například si ve stresu nevybavíte některé sexuální polohy, co vám vyhovovaly, a připadáte si spíše sevření a jakoby svázaní.

Uvolnění ze stresu dokáže navrátit paměť a bystřit smysly, najednou si uvědomíte, že vás nejvíce vzrušovalo bílé spodní prádlo, že vám vyhovuje poloha „višnička“, kdy má partnerka nohy opřené o ramena, a dovolí vám líbat její bosá chodidla, anebo na to půjdete z boku, kdy se tolik nemusíte namáhat a máte zároveň snadný přístup k jejím ňadrům a rtům.