Byt a dům

Bydlení za dostupnou cenu je tu pro všechny!

Nenechte se odradit cenami na současném trhu s bydlením, i když jsou astronomické a běžní lidé nemají šanci na takové bydlení dosáhnout. Stále zde existuje jedno chytré řešení, jak to udělat, aby vám váš domek říkal pane, aniž byste museli vyloupit banku – ano, přesně tu, kde vám nechtějí dát hypotéku.
Ceny bytů i novostaveb, a stejně tak i ceny hypoték tlačí lidi do nepříjemné pozice – tlačí je do nájemního bydlení, protože na nic jiného v současné situaci nikdo nedosáhne. Tedy s jednou jedinou výjimkou, kterou je mobilheim – domek bez pevných základů o velikosti malého bytu, který si můžete nechat postavit prakticky kdekoli.mince, hodiny, čas, spoření
Jaká je tedy jeho cena? Pohybuje se zhruba okolo jednoho miliónu korun v závislosti na tom, jak moc budete nároční na jeho vybavení. A pokud náhodou sháníte jen sezónní dřevěnou chatu, může být cena ještě výrazně nižší.
Nicméně jeden milión korun za celoroční mobilní dům http://www.lavarohouse.cz dokáže dát dohromady ledaskdo. Ať už tyto peníze našetří, anebo si pomůže menším úvěrem – takovým, který vám nikde neodmítnou. Díky tomuto typu bydlení můžete být naprosto nezávislí – můžete bydlet prakticky ihned a nezatížit se drahou a rizikovou hypotékou https://ekonom.ihned.cz/c1-65701030-jak-se-zbavit-hypoteky na několik let dopředu.chata, zima, sníh
Důležité je, že se jedná nejen o dostupné, ale také o naprosto plnohodnotné bydlení, které vychází z naší tradice, takže vám uvnitř nebude chybět vůbec nic z toho, na co jste zvyklí. Ať už to jsou jednotlivé druhy energií, spotřebiče, nábytek, anebo tradiční členění interiéru. To, jak to právě ve vaší stavbě bude vypadat, záleží ostatně jen na vás, jak si interiér navrhnete, a čím ho budete chtít vybavit. Anebo se spokojíte s levnější, již použitou stavbou?
Než se rozhodnete, zda je to ta pravá nabídka pro vás, tak uděláte nejlépe, když navštívíte centrum vzorových staveb, kde si budete moci všechno důkladně prohlédnout a vybrat si tu pravou právě pro vás!